Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Budou odhaleni hlavní organizátoři útoku na skautské vlastence ?

28. 04. 2016 12:45:34
Kdo po vzoru komunistických zločinných živlů pendreky tloukli do lidí lásku k říši zla - Sovětskému svazu? Posloužily tyto zkušenosti k počátkům podobných násilností vedoucích k vynucení poslušnosti k euroúřednickým uzurpátorům ?

Jejich nedovzdělaní (nebo že by převzdělaní?) soudruzi od Policie ČR hrubě (Hrad tvrdí - necitlivě) zasáhli proti skupině skautů, když vyšli po mši před kostel a chtěli zpívat státní hymnu. Podle perzekuovaných skautů jim bylo policistou sděleno, že jde vedle nepovolené hudební produkce, i o nepovolené veřejné shromáždění. Kupodivu opomenul inkasovat poplatky za veřejnou produkci od OSA (Ochranný svaz autorů), ale Ti je "skásnou" jistě dodatečně poštou. Překvapivě nepoužil dělbuchy a později i dynamit, jako jeho dřívější soudruzi od StB, když rozháněli jiná skautská shromáždění u pomníku nacisty zastřelených skautů na Ivančeně pod vrcholem Lysé hory v Beskydech. Dynamit k jeho rozstřílení.

Jejich soudruh policista měl naprostou pravdu. Opravdu šlo o nepovolené shromáždění. Tedy v případě že si soudruzi od starých struktur Sboru národní bezpečnosti - dnes Sboru (euro)národní policie vzpomněl na školení totalitních zombie, mnohdy dodnes poschovávaných na vnitru a různých bezpečnostních sborech. Případně pak jejích potomků. Soudruzi cokoli spojované s církví a jejími obřady pronásledovali a duchovní posílali do kriminálů a uranových dolů (Kromě páně Halíka ovšem). Soudruh policista úplně zapomněl, že tyto zločinné rejdy z padesátých let už nefrčí. Nepočítal s akcí, takže už nenařídil naložení do antonů a odvezení k výslechům.

Nikdo se nijak nezajímá, kdo vede, či vlastně řádí, v zákulisí vnitra. Co může tam být za syčáka a zmetka - syn pověstného fanatického komunistického vojenského politruka? (Pro neznalé - viz Černí baroni.) Stejně tak třeba morální odpad a upatlaná špína syn pověstného jihočeského prokurátora Vladimíra Vavery, který pronásledoval politické vězně tak divoce, že o tom psala i disidentská hlášení. Nebo zdatné a všemu oddané svazačky? Takových podobné havěti by se v temných koutech vnitra dalo najít velké množství, a to dokonce v řídících složkách.

Stačí si například všimnout, že hodně dlouhou dobu měl policejní vzdělávání pod sebou pověstný hasičský generál (ne-li už maršál) Štěpán. Jeho spis o činnosti pro StB byl sice "vybílen", ale lecos z jeho fiktivní činnosti v rámci okresní a krajské nomenklatury Požární ochrany se dochovalo tam, kde by to ani on sám nečekal. Dříve odešel z velení hasičů poté, co ve Sněmovně příslušný poslanecký výbor neporozuměl jeho rozkazu - zákazu používání teplé vody v domácnostech některých hasičů. Nestalo se tak za totality v padesátých letech, ale za ministra Kubiceho. Řídil v té době Štěpán své "uklizené" hasičské důstojníky se vzděláním na vysokých školách sovětského vnitra v Leningradě nebo řídili oni jeho? A nebude jistě náhodou, že pak měl na starost policejní vzdělávání. Sotva se to snažili na Policejní akademii napravit a vliv totalitních zombie eliminovat, poslali jim tam z výšin vnitra smršť kontrol. Štěpánovým hasičům na generálním ředitelství, řízeným dnes jeho vyvoleným Drahoslavem Rybou (vkrátce též za zásluhy jistě hasičským maršálem), se kontroly stále zázračně vyhýbají. Korupce může vesele kvést...?

S takovými vzdělávacími a jinými podobnými experty (živenými z našich daní) se není co divit, že se jejich vnitráckým soudruhům nelíbí činnost nezodpovědných zločinných skautů. Vždyť oni na svém webu tvrdí: "Skauting – to jsou kamarádi, přátelé a společenství lidí, kteří sdílejí podobné hodnoty. Vyrůstat ve skautském oddíle znamená chopit se šance žít naplno. Být aktivní a najít vlastní místo ve světě. Skauting je příležitost rozvíjet nejen sebe, ale i své okolí. ̈Skauti a skautky se snaží tvořit lepší svět tím, že berou vlastní život do svých rukou." - takoví lidé jsou opravdu pro totalitní a posttotalitní idioty nebezpeční.

Zasahující policejní pomatenec nepoznal, že nejde o veřejnou produkci, ale o státní a českou hymnu. Tady se ale asi projevilo řízení dalším pověstným dárečkem z vnitra na pozici ředitele pro prevenci kriminality Davidem Chovancem. Pro objektivitu je třeba přiznat, že on nemá nejen totalitní, ale ani vbůbec žádné jiné bezpečnostní či policejní zkušenosti. On totiž nikdy nic s policiií neměl absolutně nic společného - možná proto ji může "odpovědně" koordinovat a zasahovat do její činnosti. Nemá dokonce ani žádné právnické či bezpečnostní vzdělání, jen to soukromé, koupené v rámci jeho působení v Celní správě na soukromé škole, kde musel prezident Klaus řešit korupci vedoucí funkcionářky prezidentskou milostí. Na vnitru se záhadně objevil, když byl z Celní správy odejit poté, co se začalo šetřit zapojení vedení Celní správy v souvislosti se 40 mrtvými v metylalkoholové aféře. Před aférou byl hodně dlouho královsky placen v Bruselu. A odtamtud tedy možná metodicky pramení zásah policisty proti české hymně. Prostě - nebyla evropská.

Skautští vlastenci zpívali v sídle českých králů text - "Kde domov můj..." Jenže není tohle xenofobní rasistická provokace proti bruselským snahám o potlačení národů pomocí kolektivního přesunu neevropanů z jejich domovů do domovů našich ? Co na tom, že je to mnohem dražší, než kdyby se neevropanům pomohlo v jejich syrské, irácké či afgánské vlasti, a teskné "Kde domov můj..." by tak nemuselo být státním silovým složkám školenými hasiči Štěpány a řízenými celníky Chovanci záminkami k zásahům.

Autor: Karel Světnička | čtvrtek 28.4.2016 12:45 | karma článku: 23.05 | přečteno: 702x

Další články blogera

Karel Světnička

Prezidentská volba - reality show milionářů?

Do prezidentského klání se mohou zapojit jen milionáři? Pomiňme mnohdy totalitní minulost, ale podívejme se na výběr z demokratických hledisek.

23.11.2017 v 9:39 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 40 | Diskuse

Karel Světnička

Zvýší firmy StBáků uplácení T. Zimy (rektor UK) včetně dalších lidí kolem něj i v justici?

Předvolební televizní Superdebata naznačila, že po volbách by mohlo mít Babišovo ANO tichou podporu komunistú z KSČM. Komunistický aparátčík Tomáš Zima je na to se špičkami fízlů StB je na to už dávno připraven?

20.10.2017 v 10:40 | Karma článku: 8.03 | Přečteno: 179 | Diskuse

Karel Světnička

POMÁHAT A CHRÁNIT - jak vypadá toto heslo u Chovancovy Policie ČR ve skutečnosti?

Publicista Adam Drda napsal na facebooku svou zkušenost za co živíme policisty svými daněmi pod dohledem dočasně bývalého zelináře Milana Chovance. Text je stažen ze stránky publicisty

2.8.2017 v 17:08 | Karma článku: 18.62 | Přečteno: 327 | Diskuse

Karel Světnička

Dotace Evropské unie na Univerzitě Karlově. Za rektora Tomáše Zimy se nekontrolují?

Platí důsledky průšvihu s financováním zateplení zatím ze svých kapes studenti, tedy jejich rodiče? Je rektorství UK jinou formou imunity před odpovědností?

3.4.2017 v 7:55 | Karma článku: 22.52 | Přečteno: 210 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Naďa Dubcová

Vykašlete se na ty vznosné věty o líbání prstenu

Jestliže by měl někdo zabránit vládnutí ANO s podporou KSČM a SPD, pak jsou to demokratické strany, říkám já.

24.11.2017 v 21:58 | Karma článku: 23.20 | Přečteno: 955 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Mně taky, ale jinak!

O kampani „me too“ toho bylo popsáno dost. Někdy negativní pohled, zážitek nebo děj, přinese rozhodnutí ke změně přístupu a snaze udělat to jinak. Třeba na to jít úplně opačně.

24.11.2017 v 18:30 | Karma článku: 7.80 | Přečteno: 290 | Diskuse

Martina Studzinská

Dáma minimálně s dvěma P

Pořádkumilovnost a vstřícnost. Takové dobré vlastnosti. Ale někdy se jimi jejich nositel/ka dokáže těm kolem doslova zprotivit. Nevěříte?

24.11.2017 v 16:53 | Karma článku: 7.53 | Přečteno: 323 | Diskuse

Jiří Turner

Tak soudržky a soudrzí, karty na stůl!

Vždy mě pobaví, když po zveřejnění článku, kterým vyjadřuji svůj názor na komunisty a jim podobné, se mě soudruzi a jejich sympatizanti snaží v diskusi napadat tak, aby nemuseli veřejně odtajňovat své přesvědčení. A to mě těší.

24.11.2017 v 16:51 | Karma článku: 18.73 | Přečteno: 666 | Diskuse

Milan Šupa

Co jsou Zákony Boží?

Zákony Stvořitele nemohou být zákony, pocházejícími od lidí, ale musí být Zákony přírodními. Zákony vesmírnými, nebo univerzálními.

24.11.2017 v 15:15 | Karma článku: 10.88 | Přečteno: 209 | Diskuse
Počet článků 114 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1317

Student doktorandského studia na PF UK a politologie na FSV UK. Jsem zvyklý nenadávat - to umí každý, ale publikováním pomoci věci napravovat.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.