Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak pracuje tunel CTHH MV nejlépe placené listonošky Romancovové ?

27. 01. 2017 12:00:32
Zaručeně spolehlivé informace o dezinformaci organizované vnitráckou partou kolem Romancovových. Jak se to vlastně vyrábí...?

Dezinformace by nám už měsíc měla hlídat a cenzorovat parta profesních hlídačů organizovaná pověstnou Evou Romancovovou, nejlépe placenou listonoškou v ČR. Kdoví, kdy se konečně dopátrají, co ve skutečnosti a na základě kterého zákona, mají dělat. Časem se možná podívají i do sbírky zákonů, jestli vůbec najdou nějaký předpis opodstatňující jejich činnost a existenci. Tak jim to ukládá Ústava i Listina základních práv a svobod. Spíše to vypadá na konzervativní řešení podle zkušeností většiny jejich předků - bolševická zločinecká lůza také vše ignorovala, tak proč se nevrátit k tradicím a zkušenostem?

Jak to zatím "uhrát", aby podvod s formálním problémem existence a činnosti dezinformačního centra vypadal věrohodně, než bude zrušen, a příslušní vykukové odpovědní za ten apendix plný průjmu budou pohnáni k odpovědnosti? ČTO DELAŤ zatím, aby to vypadalo alespoň na oko spolehlivě? Nějaká formální činnost by snad měla být markýrovaná, aby alespoň ti největší hlupáci uvěřili potřebnosti Úřadu na pravdu? Jak zabezpečit, aby nedošlo k trapné blamáži? Třeba aby informace, označené cenzory jako dezinformace, neprokázala nakonec pravdivou informací. Nebo naopak dezinformace by nebyla označena jako pravdivá. Taková ostuda by mohla urychlit konec tunelu na veřejné prostředky hrstkou vyvolených zorganizovaných rodinou Romancovových a těmi, kdo tento tunel trpí. A že si této blamáže jsou vědomi i někteří soudní nadřízení státní úřednice Romancovové, nejlépe svědčí fakt, že do boje za cenzorský tunel musel vytáhnout i její přímý nadřízený - bývalý celník a dnešní ředitel odboru bezpečnosti MV David Chovanec. Jak jinak - absolvent Metropolitní univerzity Praha, té školy, která umožňovala dovzděláním vybraným celníkům, kdy třeba na studium mezinárodních vztahů nepotřebovali vůbec žádné cizí jazyky - snad aby to zvládli. U bývalého celníka zastávající vysoké funkce v Celní správě a na českém zastoupení v Bruselu v době, kdy u nás umíraly desítky lidí na otravu metylalkoholem by se dalo očekávat, že vyvrátí spíše zaručené dezinformace, jak že to s tím metylem vlastně na počátku bylo, kdo z jeho bývalých kolegů ponese tretní odpovědnost, případně kdo že se skutečně sociáldemokraticky napakoval v kauze Bena a ne, že bude muset namísto profláklé a těžkopádné obstarožní cenzorky v ČT obhajovat neobhajitelné. Ale budiž mu k dobru, že jako znalec celních tarifů není odborníkem na otázky národní bezpečnosti, propagandy nebo mediálních dezinformací.

Jak z toho ven? Jak se spolehnout a mít jistotu, že informace, označená jako dezinformace, bude opravdu dezinformací? Opravdu těžké dilema. Je ale jedno jednoduché a naprosto spolehlivé řešení. Tedy pomineme-li možnost, že občané urychleně bičem vyženou všechny ty podvodné zmetky i s jejich vysoce inteligentním dočasně bývalým zelinářem Milanem Chovancem. Spolehlivost a jistota, že informace je dezinformací, se získá tak, že se "dezinformace" vytvoří a pak šikovně podsune "spřízněnému" webu. To může být třeba nějaký nezaměstnaný Serjoža kdesi za Uralem s notebookem ve své útulné zemljance. Nebo také, při znalosti obsahu nedávné diskuse v Knihovně Václava Havla, mohl takový Serjoža nebo Saša emigrovat, píše svůj štvavý dezinformační web v USA a posílá zprávy přes Rusko. Buď se mu za to zaplatí nebo zajistí reklamy. Teď třeba zbyly peníze u spořitelny, když odešla ze štvavých imperialistických proruských webů. Tak ovšem cenzorští deziformátoři mají jistotu, že mají pravou spolehlivou dezinformaci....

Pro tuto variantu by mohl být i nedávný případ. Prezident Zeman na druhý Vánoční svátek Svatého Štěpána pronesl národu svůj proslov v době 13:00 - 13:15. V něm vyjádřil naprosto jednoznačně, co si o protidezinformačních spiklencích a podvodnících myslí. Normální lidé si po svatoštěpánském obědě šli na chvíli zdřímnout. Dezinformátoři ne. Začali žhavit klávesnice svých PC a vypadl z nich za 3 a půl hodiny článek.

Divili se, že je mocnář nepochopil, jak se mýlí, že jim jde naprosto o úplně, ale úplně jiného, než zaznělo v projevu hlavy státu. Přidali, asi v rámci rektálního alpinismu k mocnáři, i kus ukázky, jak oni, stateční dezinformátoři, bojují i za zájmy hlavy našeho státu. Ukázali jak demetují a napadají zprávu o tom, že někdo někde v Rusku kdysi napsal, že Zeman vyhrál díky ruským podvodům. V článku je i odkaz na článek, který ty podvody rozepisuje a dementuje, že jde o nesmysl. Jenže v tomto článku, je kromě dementování, také málokomu ověřitelné tvrzení, že prý to měla napsal nějaká místní lokální agentura za Uralem. Těžko, lze určit, kolik by se našlo u nás obyvatel, kteří tuší, že existuje nějaká oblastní agentura kousek od Sibiře. Nelze předpokládat, že někdo normální tuší, kolik je takto na Sibiři či okolo Sibiře nějakých místních lokálních agentur. Přesto stal se zázrak. O pár řádků níže je i sdělení, že informace k tomu údajnému lokálnímu webu dodala česká stránka www.tapolitika.cz - stačí kliknout, na základní údaje k tomu českému webu, který našel tento ruský web s dezinformací o Zemanovi. A hle, objeví se i rusky znějící jména. Jedním z nich je Michael Romancov.

Lze pochybovat, že by se někomu chtělo pátrat, kdo všechno doopravdy financuje tento web u Sibiře, nebo kdo a odkud jej zásobuje informacemi, případně jestli to není někdo z Česka. Co ale lze jednoznačně doložit: Nikomu normálnímu neznámý web nalezla jen hrstka "statečných" bojovníků za ty správné informace, mezi nímiž je čirou náhodou i manžel známé organizátorky a bojovnice proti dezinformacím Romancovové, rozené Krejné. Tak se zajistil "materiál", který následně bylo třeba odhalit a mediálně pranýřovat. Jinými slovy: Romancovův web našel nějaký lokální web mezi Sibiří a Uralem a následně jeho obsah soudruzi od Romancovové dementovali jako dezinformaci, aby ukázali jak jsou strašně moc přínosní a potřební pro nás hloupé občany, a tím pádem, že nejsou žádnými podvodníky a vyžírkové našich daní, ale musíme jejich statečný boj daněmi živit. Nutno přiznat, ano jsme hlupáci, že nehledáme obskurní weby kdoví kde, ale také že necháme vnitrem platit tlupy podvodníků a manipulátorů nebo účelově vzniklých ziskovek. Kdoví cö všechno z našich daní ve skutečnosti vnitro ještě platí. Pochopitelně to všechno něco stojí - my to našimi daněmi platíme.Není divu, že takový chucpe se nezamlouvá, ani našemu největšímu mediálnímu odborníkovi prof. Janu Jirákovi, který činnost této party vykuků označil za žertovnou - pokud na to český stát má...

Snad se Andrej Babiš pochlapí a splní svou zákonnou povinnost - pošle na vnitro hlobkovou kontrolu - kdo na co tam rozhazuje naše peníze. Součástí výsledku kontroly by mohla být i trestní oznámení... Takový podvod by u opravdu nezávislých vyšetřovacích orgánů mohl být označen jako trestný čin...A nám ostatním zatím může vrtat hlavou, co má vrchní cenzorka Romancovová a její nadřízený společného s bývalou Střední skupinou sovětských vojsk. Ale o tom až někdy příště...

Autor: Karel Světnička | pátek 27.1.2017 12:00 | karma článku: 37.35 | přečteno: 1493x

Další články blogera

Karel Světnička

POMÁHAT A CHRÁNIT - jak vypadá toto heslo u Chovancovy Policie ČR ve skutečnosti?

Publicista Adam Drda napsal na facebooku svou zkušenost za co živíme policisty svými daněmi pod dohledem dočasně bývalého zelináře Milana Chovance. Text je stažen ze stránky publicisty

2.8.2017 v 17:08 | Karma článku: 15.11 | Přečteno: 282 | Diskuse

Karel Světnička

Dotace Evropské unie na Univerzitě Karlově. Za rektora Tomáše Zimy se nekontrolují?

Platí důsledky průšvihu s financováním zateplení zatím ze svých kapes studenti, tedy jejich rodiče? Je rektorství UK jinou formou imunity před odpovědností?

3.4.2017 v 7:55 | Karma článku: 19.38 | Přečteno: 188 | Diskuse

Karel Světnička

Je Andrej Babiš skrytý fašoun a nácek?

Otevřený dopis k cenzuře textů zmiňujících se o zločinech komunismu a holocaustu a či o podivnostech kolem dotací Evropské unie. Stalo se tak v Babišově idnes.cz Co je pravou příčinou, že někomu zmínka o těchto zločinech vadí?

29.3.2017 v 8:00 | Karma článku: 22.07 | Přečteno: 508 | Diskuse

Karel Světnička

Politický konec Babiše kvůli cenzuře jeho bývalých zaměstnanců?

Proč cenzoři v bývalém mediálním impériu Andreje Babiše kryjí levoty rektora Univerzity Karlovy Zimy?

20.3.2017 v 7:50 | Karma článku: 23.46 | Přečteno: 841 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Bůh je Láska a Láska je Bůh

Bůh! Říkali, že trestá. Že nemá slitování. "Boj se, když nečiníš dle Jeho vůle." Děsil mě. Šokoval lačností po krvi nepřátel. Ale byl to správný výklad? Je Bůh skutečně krvechtivý a nemilosrdný?

24.9.2017 v 20:50 | Karma článku: 11.02 | Přečteno: 182 | Diskuse

Štěpánka Semecká

Píseň o byrokracii

Další nedělní večer vám netradičně zpříjemním svým krátkým básnickým zamyšlením o tom, jak je to vlastně v té společnosti úředníků s rovností a svorností.

24.9.2017 v 20:23 | Karma článku: 5.82 | Přečteno: 140 | Diskuse

Libuse Palkova

Blondýnky

Blondýnky jsou častým terčem vtipů a středem pozornosti, ať právem či neprávem. V následujícím seznamu knih, nemůžeme proto vynechat nic z toho, co se traduje o mýtu krásné, povrchní a naivní svůdnice.

24.9.2017 v 20:16 | Karma článku: 7.50 | Přečteno: 314 | Diskuse

Kateřina Horáková

Detoxikace zvenku

Další ze skvělých tianďáckých věcí, které jsem vyzkoušela, jsou detoxikační bylinné náplasti. Při svém zhýralém způsobu života jsem se rozhodla pro očistu...

24.9.2017 v 19:09 | Karma článku: 6.73 | Přečteno: 214 | Diskuse

Martina Studzinská

Třída all inclusiv

...aneb malé "třídní foto", tedy popis toho, co musí český učitel v průměrné třídě zvládnout za dopoledne. Připočtěme k tomu dvě až tři hodiny odpoledne u počítače nad administrativní prací a pár hodin týdně na schůzích.

24.9.2017 v 17:23 | Karma článku: 23.86 | Přečteno: 785 | Diskuse
Počet článků 112 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1333

Student doktorandského studia na PF UK a politologie na FSV UK. Jsem zvyklý nenadávat - to umí každý, ale publikováním pomoci věci napravovat.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.