Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak Eva Romancovová (CTHHMV) vytváří a šíří veřejně on-line dezinfomace (za naše daně).

11. 01. 2017 8:23:41
Masivní propaganda pro napravování myšlení naprosto hloupých občanů jede na všech frontách ve velkém

V úterý 10. ledna tohoto roku byl "na koberečku" na Hradě pověstný dočasně bývalý zelinář Milan Chovanec. Sám se přihlásil, že přijde "hloupému mocnáři" vysvětlit jemu implantované myšlenky, jak je šíleně potřebné platit na vnitru z veřejných prostředků bojovníky proti dezinformacím. Cizí myšlenka mu byla šikovně podsunuta vyčůr..pardon, .vypočítavými a mazanými podvodníky. Napřed zblbnout zelináře hrozbou nějakého nebezpečí, nejlépe ve formě s humbukem vyhlašovaného Národního bezpečnostního auditu, pak si jím nechat vytvořit mnohem lépe placená úřednická místa. No a pak se na ně přihlásit tak, aby jim žádná potencionální škodná zvenčí do karet neviděla. Jenže jak je vidět, mocnář není primitivní hlupák, který na vykazovaná vzdělání opíše maturitní otázku s tématem probíraným na základní škole. Čím se nedovzdělaný ministerský zelinář nechal oblbnout, to na vzdělaného prognostika neplatí. Raději ani po pokusu o manipulaci nevystoupil před médii - asi se nad nebohým zelinářem slitoval, aby nemusel veřejně říct, co za intelektuála nám vede vnitro. Nebo rozvážnému vladaři dávno došlo, že celé to Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám je ve spojení s kouzelně ziskovou neziskovkou Evropské hodnoty a partičkou spřízněných pisálků kolem propagandisty Michaela Romancova ve skutečnosti nachystaná, a námi všemi tučně zaplacená, manipulační dezinformační organizace proti případnému dalšímu zvolení Miloše Zemana v příštích volbách. To totiž přímo i nepřímo několikrát za večer toho dne naznačil i pověstný filmový umělec Jakub Janda v Podhradí...

Ten samý den, trochu později po začátku pokusů o manipulaci na Hradě, uspořádala totiž Knihovna Václava Havla Debatu s Respektem se slibným názvem - První světová kyberválka. Byla avizovaná účast hvězd statečného a neutuchajícího boje s dezinformacemi. Možná i těmi dezinformacemi, které si nevytvořili oni sami, pro odůvodnění své existence za veřejné prostředky. Snad aby to nevypadalo přilíš jednostranně, byl přizván i pražský předseda Pirátské strany a počítačový odborník Ondřej Profant. Jednostranně to nevypadalo, spíše trapně. Na jedné straně nazpameť naučené poučky z propagandistických webů o nebezpečí dezinformací. Na druhé věcné informace o tom, co vůbec je a co není možné, zvláště v oblasti techniky a strategie. Jenže to přesahovalo chápací schopnosti hlavních hvězd debaty Respektu pornoherce Jandy a nejdražší listonošky v Čechách Romancovové. A také včetně moderátorky. Diskuse mnohdy byla i bouřlivější, ale to lze očekávat všude tam, kde se s lidmi manipuluje za každou cenu a dělají se z nich opět hlupáci. Bouřlivosti neubrala ani skutečnost, že značnou část přítomného publika tvořili (dobrovolně povinně?) komparzisté - studenti životního druha hlavní organizátorky českých dezinformací Romancovové.

Při jednom z dotazů publika v diskuzi dezinformační koordinátorka a organizátorka zrudla až..no i tam někde.. Jeden z tazatelů se jí dovolil zeptat, kolik jejich hlídačů ruských dezinformací ovládá kvalifikovaně ruštinu - dovedně neodpověděla, asi nikdo (snad až na ni samotnou). Co ji však naopak dovedlo k obsáhlému vysvětlování, byl dotaz na její již medializované vlamovaní se do ložnice aktivisty Pirátské strany a studenta na akademické půdě, navíc s asistencí Policie. Prý se ji článek v internetové podobě Krajských listů, ze kterého veřejnost čerpá, hluboce dotkl. A prý jde o proruský web. Asi padesátka přítomných v sále se následně stala v přímém přenosu svědky snůšky dezinformací, co se podle ní mělo 20. prosince v ranních hodinách v objektu koleje Hvězda dít. (Divná právnička, že prý dokonce iniciovala sama vniknutí Policie ČR na akademickou půdu stejně, jako tomu bylo na FAMU kvůli vlajce Tibetu). Prý tam s dotyčným studentem mluvila. (Ve skutečnosti ji jiní studenti zabránili probojovat se ke spícímu spolužákovi do ložnice, po čemž toužila). Romancovová však ve svých dezinformacích pokračovala dále - prý pak studentovi dala čas 20 minut na to aby se ze spánku poupravil na její návštěvu. (Spal dále, nepočítal s její návštěvou a hygienickou připravou na ni.) Pak prý, jak v odpovědi na dotaz, učinila třetí pokus dostání se za studentem. (Stále spal). Co však je nejvíc na pováženou - asi omylem se prořekla, že prý ji do bydliště studenta osobně i s policejní asistencí vyslal státní tajemník, protože prý byla širší námitka podjatosti proti němu osobně a další osobám. (Divní to právníci, když se ji i jejímu státnímu tajemníkovi právníkovi Kauckému nelíbí, že dotyčný student postupoval přesně podle litery zákona.)

To byly asi tak hlavní body snůšky dezinformací hvězdy debaty Evy Romancovové, rozené Krejná. Jenže to asi nikdo v sále nepočítal s tím, že na debatě bude přítomen i ten, do jehož ložnice se chtěla probojovat. A kam byla vyslána na tuto dezinformačně-hybridní zteč jako nejlépe placená pošťačka samotným státním tajemníkem Kauckým. Eskalující atmosféru v sále se snažila v zájmu ochrany dezinformací zdatně zmanipulovat i moderátorka diskuze, když vytrvale ruku hlásícího se přítomného studenta v diskusi přehlížela a odmítla mu udělit mikrofon i slovo. Když to vše ukončila kvapným závěrem, tak se přece jen i bez mikrofonu dezinformátorkou Romancovovou napadený přesto hlasitě v sále ozval, aby všichni slyšeli, že se nemůže bránit proti dezinformacím o něm samém, o snahách hlavní cenzorky Romancovové dostat se v pracovní době v přestrojení za listonošku do jeho ložnice. Marně - zkušená moderátorka sličného příjmení Lauder z líhně Respektu měla nacvičené, jak utnout nepohodlnou diskuzi a podobně, jak ochránila přítomného plagiátora Jandu před dotazy,, a hlavně ochránila vrchní organizátorku cenzorů i před nepříjemnou konfrontací s Pravdou. Takže skutečnou verzi o pravděpodobně prvním zásahu cenzorního útvaru v dějinách postkomunistické České republiky si aspoň pozorně vyslechli okolní návštěvníci, případně se přišli informovat. Tak se mohli dovědět skutečnosti, které jsou v předchozím odstavci v závorkách.

Deziformační parazité se snaží. Ví, že až za pár měsíců vypadne zelinář z vnitra, těžko příště bude zase šance někoho tak krásně napálit, aby si zajistili tučné platy za nicnedělání. Je to kalup v hodně velkém zoufalství, když už i sama nejvyšší koordinátorka dezinformátorů disponuje sice několika akademickými tituly, přesto to bez mrknutí oka na příkaz státního tajemníka Kauckého bere přes ložnice kritických uchazečů, se snahou hrát si na poštovní doručovatelku. Jejího chlapa je mi moc líto, co si to nechal přidělit obecním úřadem do domácnosti na adresu v Praze. To by snad ani jeho dezinformační web TAPOLITIKA s Jakubem Jandou nevymysleli.

Chybí jen otázka, jako dotaz do diskuse: Kdo hlídá tyto hlídače dezinformací, když jde ve skutečnosti o dezinformace přímo jimi prefabrikované?A kdo hlídá, které oponeny navštěvují v pracovní době s policejní asistencí. Takže už chybí snad jen ty rušičky "štvavých" stanic a tresty za poslech a čtení médií určených nám partičkou vyžírků toho času na vnitru. Dobré ráno Česko, vítejme ve starých špatných časech.

V souladu s Kodexem blogera jsme z blogu odstranili adresu paní Romancovové. -administrace-

Autor: Karel Světnička | středa 11.1.2017 8:23 | karma článku: 43.32 | přečteno: 3665x

Další články blogera

Karel Světnička

POMÁHAT A CHRÁNIT - jak vypadá toto heslo u Chovancovy Policie ČR ve skutečnosti?

Publicista Adam Drda napsal na facebooku svou zkušenost za co živíme policisty svými daněmi pod dohledem dočasně bývalého zelináře Milana Chovance. Text je stažen ze stránky publicisty

2.8.2017 v 17:08 | Karma článku: 15.11 | Přečteno: 282 | Diskuse

Karel Světnička

Dotace Evropské unie na Univerzitě Karlově. Za rektora Tomáše Zimy se nekontrolují?

Platí důsledky průšvihu s financováním zateplení zatím ze svých kapes studenti, tedy jejich rodiče? Je rektorství UK jinou formou imunity před odpovědností?

3.4.2017 v 7:55 | Karma článku: 19.38 | Přečteno: 188 | Diskuse

Karel Světnička

Je Andrej Babiš skrytý fašoun a nácek?

Otevřený dopis k cenzuře textů zmiňujících se o zločinech komunismu a holocaustu a či o podivnostech kolem dotací Evropské unie. Stalo se tak v Babišově idnes.cz Co je pravou příčinou, že někomu zmínka o těchto zločinech vadí?

29.3.2017 v 8:00 | Karma článku: 22.07 | Přečteno: 508 | Diskuse

Karel Světnička

Politický konec Babiše kvůli cenzuře jeho bývalých zaměstnanců?

Proč cenzoři v bývalém mediálním impériu Andreje Babiše kryjí levoty rektora Univerzity Karlovy Zimy?

20.3.2017 v 7:50 | Karma článku: 23.46 | Přečteno: 841 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Bůh je Láska a Láska je Bůh

Bůh! Říkali, že trestá. Že nemá slitování. "Boj se, když nečiníš dle Jeho vůle." Děsil mě. Šokoval lačností po krvi nepřátel. Ale byl to správný výklad? Je Bůh skutečně krvechtivý a nemilosrdný?

24.9.2017 v 20:50 | Karma článku: 11.02 | Přečteno: 182 | Diskuse

Štěpánka Semecká

Píseň o byrokracii

Další nedělní večer vám netradičně zpříjemním svým krátkým básnickým zamyšlením o tom, jak je to vlastně v té společnosti úředníků s rovností a svorností.

24.9.2017 v 20:23 | Karma článku: 5.82 | Přečteno: 140 | Diskuse

Libuse Palkova

Blondýnky

Blondýnky jsou častým terčem vtipů a středem pozornosti, ať právem či neprávem. V následujícím seznamu knih, nemůžeme proto vynechat nic z toho, co se traduje o mýtu krásné, povrchní a naivní svůdnice.

24.9.2017 v 20:16 | Karma článku: 7.50 | Přečteno: 314 | Diskuse

Kateřina Horáková

Detoxikace zvenku

Další ze skvělých tianďáckých věcí, které jsem vyzkoušela, jsou detoxikační bylinné náplasti. Při svém zhýralém způsobu života jsem se rozhodla pro očistu...

24.9.2017 v 19:09 | Karma článku: 6.73 | Přečteno: 214 | Diskuse

Martina Studzinská

Třída all inclusiv

...aneb malé "třídní foto", tedy popis toho, co musí český učitel v průměrné třídě zvládnout za dopoledne. Připočtěme k tomu dvě až tři hodiny odpoledne u počítače nad administrativní prací a pár hodin týdně na schůzích.

24.9.2017 v 17:23 | Karma článku: 23.86 | Přečteno: 785 | Diskuse
Počet článků 112 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1333

Student doktorandského studia na PF UK a politologie na FSV UK. Jsem zvyklý nenadávat - to umí každý, ale publikováním pomoci věci napravovat.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.