Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Budou odhaleni hlavní organizátoři útoku na skautské vlastence ?

28. 04. 2016 12:45:34
Kdo po vzoru komunistických zločinných živlů pendreky tloukli do lidí lásku k říši zla - Sovětskému svazu? Posloužily tyto zkušenosti k počátkům podobných násilností vedoucích k vynucení poslušnosti k euroúřednickým uzurpátorům ?

Jejich nedovzdělaní (nebo že by převzdělaní?) soudruzi od Policie ČR hrubě (Hrad tvrdí - necitlivě) zasáhli proti skupině skautů, když vyšli po mši před kostel a chtěli zpívat státní hymnu. Podle perzekuovaných skautů jim bylo policistou sděleno, že jde vedle nepovolené hudební produkce, i o nepovolené veřejné shromáždění. Kupodivu opomenul inkasovat poplatky za veřejnou produkci od OSA (Ochranný svaz autorů), ale Ti je "skásnou" jistě dodatečně poštou. Překvapivě nepoužil dělbuchy a později i dynamit, jako jeho dřívější soudruzi od StB, když rozháněli jiná skautská shromáždění u pomníku nacisty zastřelených skautů na Ivančeně pod vrcholem Lysé hory v Beskydech. Dynamit k jeho rozstřílení.

Jejich soudruh policista měl naprostou pravdu. Opravdu šlo o nepovolené shromáždění. Tedy v případě že si soudruzi od starých struktur Sboru národní bezpečnosti - dnes Sboru (euro)národní policie vzpomněl na školení totalitních zombie, mnohdy dodnes poschovávaných na vnitru a různých bezpečnostních sborech. Případně pak jejích potomků. Soudruzi cokoli spojované s církví a jejími obřady pronásledovali a duchovní posílali do kriminálů a uranových dolů (Kromě páně Halíka ovšem). Soudruh policista úplně zapomněl, že tyto zločinné rejdy z padesátých let už nefrčí. Nepočítal s akcí, takže už nenařídil naložení do antonů a odvezení k výslechům.

Nikdo se nijak nezajímá, kdo vede, či vlastně řádí, v zákulisí vnitra. Co může tam být za syčáka a zmetka - syn pověstného fanatického komunistického vojenského politruka? (Pro neznalé - viz Černí baroni.) Stejně tak třeba morální odpad a upatlaná špína syn pověstného jihočeského prokurátora Vladimíra Vavery, který pronásledoval politické vězně tak divoce, že o tom psala i disidentská hlášení. Nebo zdatné a všemu oddané svazačky? Takových podobné havěti by se v temných koutech vnitra dalo najít velké množství, a to dokonce v řídících složkách.

Stačí si například všimnout, že hodně dlouhou dobu měl policejní vzdělávání pod sebou pověstný hasičský generál (ne-li už maršál) Štěpán. Jeho spis o činnosti pro StB byl sice "vybílen", ale lecos z jeho fiktivní činnosti v rámci okresní a krajské nomenklatury Požární ochrany se dochovalo tam, kde by to ani on sám nečekal. Dříve odešel z velení hasičů poté, co ve Sněmovně příslušný poslanecký výbor neporozuměl jeho rozkazu - zákazu používání teplé vody v domácnostech některých hasičů. Nestalo se tak za totality v padesátých letech, ale za ministra Kubiceho. Řídil v té době Štěpán své "uklizené" hasičské důstojníky se vzděláním na vysokých školách sovětského vnitra v Leningradě nebo řídili oni jeho? A nebude jistě náhodou, že pak měl na starost policejní vzdělávání. Sotva se to snažili na Policejní akademii napravit a vliv totalitních zombie eliminovat, poslali jim tam z výšin vnitra smršť kontrol. Štěpánovým hasičům na generálním ředitelství, řízeným dnes jeho vyvoleným Drahoslavem Rybou (vkrátce též za zásluhy jistě hasičským maršálem), se kontroly stále zázračně vyhýbají. Korupce může vesele kvést...?

S takovými vzdělávacími a jinými podobnými experty (živenými z našich daní) se není co divit, že se jejich vnitráckým soudruhům nelíbí činnost nezodpovědných zločinných skautů. Vždyť oni na svém webu tvrdí: "Skauting – to jsou kamarádi, přátelé a společenství lidí, kteří sdílejí podobné hodnoty. Vyrůstat ve skautském oddíle znamená chopit se šance žít naplno. Být aktivní a najít vlastní místo ve světě. Skauting je příležitost rozvíjet nejen sebe, ale i své okolí. ̈Skauti a skautky se snaží tvořit lepší svět tím, že berou vlastní život do svých rukou." - takoví lidé jsou opravdu pro totalitní a posttotalitní idioty nebezpeční.

Zasahující policejní pomatenec nepoznal, že nejde o veřejnou produkci, ale o státní a českou hymnu. Tady se ale asi projevilo řízení dalším pověstným dárečkem z vnitra na pozici ředitele pro prevenci kriminality Davidem Chovancem. Pro objektivitu je třeba přiznat, že on nemá nejen totalitní, ale ani vbůbec žádné jiné bezpečnostní či policejní zkušenosti. On totiž nikdy nic s policiií neměl absolutně nic společného - možná proto ji může "odpovědně" koordinovat a zasahovat do její činnosti. Nemá dokonce ani žádné právnické či bezpečnostní vzdělání, jen to soukromé, koupené v rámci jeho působení v Celní správě na soukromé škole, kde musel prezident Klaus řešit korupci vedoucí funkcionářky prezidentskou milostí. Na vnitru se záhadně objevil, když byl z Celní správy odejit poté, co se začalo šetřit zapojení vedení Celní správy v souvislosti se 40 mrtvými v metylalkoholové aféře. Před aférou byl hodně dlouho královsky placen v Bruselu. A odtamtud tedy možná metodicky pramení zásah policisty proti české hymně. Prostě - nebyla evropská.

Skautští vlastenci zpívali v sídle českých králů text - "Kde domov můj..." Jenže není tohle xenofobní rasistická provokace proti bruselským snahám o potlačení národů pomocí kolektivního přesunu neevropanů z jejich domovů do domovů našich ? Co na tom, že je to mnohem dražší, než kdyby se neevropanům pomohlo v jejich syrské, irácké či afgánské vlasti, a teskné "Kde domov můj..." by tak nemuselo být státním silovým složkám školenými hasiči Štěpány a řízenými celníky Chovanci záminkami k zásahům.

Autor: Karel Světnička | čtvrtek 28.4.2016 12:45 | karma článku: 23.05 | přečteno: 702x

Další články blogera

Karel Světnička

POMÁHAT A CHRÁNIT - jak vypadá toto heslo u Chovancovy Policie ČR ve skutečnosti?

Publicista Adam Drda napsal na facebooku svou zkušenost za co živíme policisty svými daněmi pod dohledem dočasně bývalého zelináře Milana Chovance. Text je stažen ze stránky publicisty

2.8.2017 v 17:08 | Karma článku: 15.11 | Přečteno: 282 | Diskuse

Karel Světnička

Dotace Evropské unie na Univerzitě Karlově. Za rektora Tomáše Zimy se nekontrolují?

Platí důsledky průšvihu s financováním zateplení zatím ze svých kapes studenti, tedy jejich rodiče? Je rektorství UK jinou formou imunity před odpovědností?

3.4.2017 v 7:55 | Karma článku: 19.38 | Přečteno: 188 | Diskuse

Karel Světnička

Je Andrej Babiš skrytý fašoun a nácek?

Otevřený dopis k cenzuře textů zmiňujících se o zločinech komunismu a holocaustu a či o podivnostech kolem dotací Evropské unie. Stalo se tak v Babišově idnes.cz Co je pravou příčinou, že někomu zmínka o těchto zločinech vadí?

29.3.2017 v 8:00 | Karma článku: 22.07 | Přečteno: 508 | Diskuse

Karel Světnička

Politický konec Babiše kvůli cenzuře jeho bývalých zaměstnanců?

Proč cenzoři v bývalém mediálním impériu Andreje Babiše kryjí levoty rektora Univerzity Karlovy Zimy?

20.3.2017 v 7:50 | Karma článku: 23.46 | Přečteno: 841 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Bůh je Láska a Láska je Bůh

Bůh! Říkali, že trestá. Že nemá slitování. "Boj se, když nečiníš dle Jeho vůle." Děsil mě. Šokoval lačností po krvi nepřátel. Ale byl to správný výklad? Je Bůh skutečně krvechtivý a nemilosrdný?

24.9.2017 v 20:50 | Karma článku: 11.02 | Přečteno: 179 | Diskuse

Štěpánka Semecká

Píseň o byrokracii

Další nedělní večer vám netradičně zpříjemním svým krátkým básnickým zamyšlením o tom, jak je to vlastně v té společnosti úředníků s rovností a svorností.

24.9.2017 v 20:23 | Karma článku: 5.82 | Přečteno: 140 | Diskuse

Libuse Palkova

Blondýnky

Blondýnky jsou častým terčem vtipů a středem pozornosti, ať právem či neprávem. V následujícím seznamu knih, nemůžeme proto vynechat nic z toho, co se traduje o mýtu krásné, povrchní a naivní svůdnice.

24.9.2017 v 20:16 | Karma článku: 7.50 | Přečteno: 314 | Diskuse

Kateřina Horáková

Detoxikace zvenku

Další ze skvělých tianďáckých věcí, které jsem vyzkoušela, jsou detoxikační bylinné náplasti. Při svém zhýralém způsobu života jsem se rozhodla pro očistu...

24.9.2017 v 19:09 | Karma článku: 6.73 | Přečteno: 214 | Diskuse

Martina Studzinská

Třída all inclusiv

...aneb malé "třídní foto", tedy popis toho, co musí český učitel v průměrné třídě zvládnout za dopoledne. Připočtěme k tomu dvě až tři hodiny odpoledne u počítače nad administrativní prací a pár hodin týdně na schůzích.

24.9.2017 v 17:23 | Karma článku: 23.86 | Přečteno: 783 | Diskuse
Počet článků 112 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1333

Student doktorandského studia na PF UK a politologie na FSV UK. Jsem zvyklý nenadávat - to umí každý, ale publikováním pomoci věci napravovat.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.